auginsi save ar bauginsi?

Natalija Knystautienė
Natalija Knystautienė

Labas,

aš žinau, kad gyvenimas yra visoks. Ir nuoširdžiai tikiu, kad jame, tokiame visokiame, būti ne visada lengva. Tada nežinai, plaukti pasroviui, ar prieš srovę, ramiai išlaukti ar užsispyrusiai brautis pirmyn, stovėti veidą atsukus saulei, audrai ar lietui, pasiduoti ar kovoti. Net jei ta kova pačiam atrodo lyg su vėjo malūnais.

Nežinau ir aš.

Bet tikrai žinau - kai vienam pasidaro per sunku, verta nusimesti visagalybės naštą ir priimti pagalbą, leidžiant kitam priminti tokią nepaprastai paprastą senojo karaliaus išmintį: ir tai praeis.

Patirtis

Kompetencijos ir kvalifikacijos

TERAPIJA

Geštalto psichoterapijos praktikė - Vilniaus geštalto institutas.

Darbas su grupėmis - Vilniaus geštalto institutas.

Raidos psichologija - Vilniaus geštalto institutas, taikant ekvivalentiškus universitetinėms studijoms mokymo ir įvertinimo kriterijus.

Transakcinė analizė. Darbas su metaforinėmis kortelėmis - Modernios psichologijos institutas.

MEDIACIJA

Mediatorė, įrašyta į Lietuvos mediatorių sąrašą, tikroji Lietuvos mediatorių rūmų narė.

Šeimos konferencijos metodo koordinatorė - Lietuvos šeimos konferencijos koordinatorių asociacija.

Efektyvi tėvystė - Paramos vaikams centras, VšĮ.

Bendratėvystė, išgyvenant skyrybas - Šeimos santykių institutas, VšĮ.

KRIZINĖ INTERVENCIJA

Krizės ir jų įveikimo metodai. Ekstremalios situacijos. Savižudybės. Netektys - Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institutas.

Emocinės paramos konsultantė - Pagalbos moterims linija.

Konsultuoti pradėjau 2021 m. tapusi sertifikuota koučingo specialiste ir Teisingumo ministerijoje išlaikiusi mediatoriaus egzaminą. Nuo to laiko nuosekliai konsultavau ir medijavau Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyboje, KOPA, AID projektuose, savanoriavau Pagalbos moterims linijoje. 2023 m. pradėjau vesti savitarpio pagalbos bei savityros grupes, įkūriau privačią terapinę praktiką. Mano mediacijos labai sklandžiai nuo Privalomosios mediacijos skiriantis perėjo prie ryšio atkūrimo - tarp sutuoktinių, partnerių, vaikų ir tėvų.

Prieš pradėdama individualią konsultacinę veiklą 20+ m. dirbau viešbučių bei mokymų versluose - tad visą laiką su žmonėmis. Gal tai ir buvo akstinas pažiūrėti į žmogų atidžiau.

Turėdama 500+ val. mediacijos ir konsultavimo patirtį, šiuo metu šalia to visą savo dėmesį skiriu terapinei praktikai.

Išsilavinimas

Socialinių mokslų magistras Vilniaus universitete.